VÁV Union Griff Open 3.

Szombaton és vasárnap a Griff Squash Club adott otthont a VÁV Union Griff Open  3. versenyének. A verseny két kategóriában lett megrendezve, sajnos a női versenyszám a nevezők létszáma miatt most is elmaradt. Az A kategóriában 14 induló közül Krajcsák Márk szerezte meg az első helyet, Vas Máté előtt. Farkas Balázs a negyedik helyre szorította Szabóky Mártont. A dobogóra az első négy kiemelt került. A D kategóriában sem volt nagy meglepetés, az első helyen Frey Martin végzett, Kozma András előtt. Lantos Olivér a harmadik, míg Wiandt András a negyedik helyen végzett.
Eközben Szlovákiában befejeződött az Egyéni Európa Bajnokság, ahol Csókási Gabriella a 12., Püski Lénárd a 13., Sebők Benedek a 15. helyen végzett.