Befejeződött az egyéni Európa Bajnokság

Chukwu Hannah az utolsó mérkőzését is megnyerte, 3:0 Vidovics ellen. Ezzel Hannah az első felnőtt Európa Bajnokságán a 17. helyen végzett, megnyerve a vigaszágat.

Hoffmann Péter 1:0 és 4:2-es vezetésnél kénytelen volt feladni a mérkőzését sérülés miatt. Peti ezzel a 14. helyet szerezte meg.

Farkas Balázs arra készült, hogy javítson a sportág statisztikáján, hiszem Krajcsák Márk 2010-ben megszerezte az EB 4. helyét. Balázs a svájci Nikolas Mueller ellen lépett pályára. Jól kezdett, de az első szett véghajrájában a svájcinak jött ki jobban a lépés, 11:13 az ellenfél javára. A második szettben is Balázs kezdett jobban, de itt is Mueller volt az eredményesebb, 7:11, 2:0 a svájci javára. A harmadik szettben már a kezdés sem volt olyan eredményes, vélhetően itt már kicsit fogyott a kondi is, és ezt a szettet 4:11-re nyerte az ellenfél. Ezzel összesítve 3:0 Mueller javára, így Balázs a 4. helyen végzett.

A hölgyeknél Nele Gilis végzett az első helyen, a férfiak versenyét Raphael Kandra nyerte.