European Junior Open

Az elmúlt napokban került megrendezésre Wroclawban a European Junior Open, ahonnan bár érem nélkül, de remek eredményekkel tértek haza fiataljaink.

A verseny után Czakó Vincét kértük meg, hogy értékelje a versenyt:

“3/4-es kiemeltként kezdtem meg a wroclawi tornát, célom a verseny előtt a legjobb 8-ba jutás volt. A hétvége során jónak éreztem a játékomat, stabilnak. Sajnos a negyeddöntőben a későbbi győztes amerikai sráctól kikaptam 3:0 arányban. Az 5-6. helyért egy nagyon nehéz meccset játszottam portugál ellenfelemmel, ahol sajnos 5 szoros szettben alulmaradtam. Ezt a 6. helyet jónak érzem ahhoz képest, hogy még csak most léptem be az U15-ös korosztályba. Kicsit több is lehetett volna a versenyben, de a szezon utolsó megmérettetésén úgy gondolom a maximumot hoztam ki magamból. Jöhet a pihenés és mama palacsintája”

Gratulálunk minden magyar juniornak és a részletes eredményeket az alábbi linken találjátok: