Versenyarchívum

2017.01.14 Salming Országos Csapatbajnoksag 2. foruló
2017.01.07 B kategoria, Colosseum
2016.12.17-18 SALMING Összevont Verseny Női, A, B, C, D kategória, RSC
2016.12.10 Utánpótlás Mikulás Kupa Eger
2016.12.10 Senior Mikulás Kupa, RSC
2016.12.03 TOP 8 verseny férfi és Női, Vác
2016.12.03 Ckategóriás ranglista verseny, CSC
2016.11.26 Magyar Kupa, CSC
2016.11.19. Porsche Pest D ranglista verseny, OnLine, Budaörs
2016.11.12. Utánpótlás ranglista verseny CSC
2016.10.22. Salming Országos Csapatbajnokság 1. forduló
2016.11.05-06. VÁV Union-Griff Open összevont verseny B, D, Női, A, C kategóriák
2016.10.01. C ranglista verseny, Colosseum
2016.09.24-25. Falllabda HEAD Sqaush Kupa, Club Tihany
2016.09.17-18 VÁV Union-Griff Open összevont verseny Női, A, B, C, D kategóriák
2016.09.10 Utánpótlás ranglista verseny, Tatabánya
2016.09.03 B ranglista verseny, Viadukt
2016.05.28 TOP16 és C ranglista verseny, Nyaregyháza
2016.05.28-29 Club Tihany Kupa, Club Tihany
2016.05.22 5. összevont verseny B és D kategória, Viadukt
2016.05.21 5. összevont verseny Női, A és C kategória, Viadukt
2016.05.14 Hollander 2000. ranglista verseny
2016.05.14 Országos Csapatbajnokság rájátszások és osztályozók, vérső sorrend
2016.04.08 Senior Országos Bajnokság második nap
2016.04.07 Senior Országos Bajnokság első nap
2016.05.01 Diákbajnokság második nap
2016.04.30 Diákbajnokság első nap
2016.04.30 C ranglista verseny, Viadukt
2016.04.23 Országos Csapatbajnokság 3. forduló I.o., II.o., III.o., IV/a.o., IV/B.o., Női
2016.04.17 Senior ranglista verseny 35+, 45+, 55+, Szeged
2016.04.16 D ranglista verseny, Dunaújváros
2016.04.16 B ranglista verseny, Viadukt
2016.04.9-11 Felnőtt Országos Bajnoksá Női főtábla, Férfi főtábla, végeredmény
2016.04.04. Felnőtt Országos Bajnokság selejtezők, Szeged
2016.03.26 Vidékbajnokság, Szombathely
2016.03.19 D ranglista verseny, Római Teniszakadémia
2016.03.19 B ranglista verseny, Colosseum
2016.03.13 4. összevont verseny Női, A és C kategória, Dunaújváros
2016.03.12 4. összevont verseny B és D kategória, Dunaújváros
2016.02.27 Senior ranglista verseny, RSC
2016.02.21 3. összevont verseny B és D kategória, RSC
2016.02.20 3. összevont verseny Női, A, és C kategória, RSC
2016.02.13 Utánpótlás Orsuágos Bajnokság 2016, Gold Center
2016.01.30 Utánpótlás ranglista verseny, Szeged
2016.01.23 D ranglista verseny, On Line
2016.01.23 B ranglista verseny, RSC
2016.01.16 Senior ranglista verseny, Kiskunhalas
2016.01.16 C ranglista verseny, Nyíregyháza
2016.01.09. Országos Csapatbajnokság 2. forduló
2015.12.20. II. összevont verseny i, A és C kategória, CSC
2015.12.19 II. összevont verseny B és D kategória, CSC
2015.12.13 Utánpótlás Mikulás Kupa, CSC
2015.12.13 C ranglista verseny, RSC
2015.12.05 Senior Mikulás Kupa Női, 35+, 45+, 55+, On Line
2015.11.26 Magyar Kupa csapatverseny, CSC
2015.11.14 Senior csapatbajnokság 1. forduló, Budakalász
2015.11.14 Utánpótlás ranglista verseny, Colosseum
2015.11.07 C ranglista verseny, Kiskunhalas
2015.10.31 Országos Csapatbajnokság 1. forduló
2015.10.24 D ranglista verseny, Budakalász
2015.10.24 B ranglista verseny, Colosseum
2015.10.10-11 TOP16 és C kategória Nyíregyháza
2015.10.03 Senior ranglista verseny, Budakalász
2015.10.03 D ranglista verseny Római Teniszakadémia
2015.09.27 I. összevont verseny B és D kategória, Colosseum
2015.09.26 I. összevont verseny NŐI, A és C kategória, Colosseum
2015.09.19 C ranglista verseny, RSC
2015.09.12. Utánpótlás ranglista verseny, Squashberek
2015.09.05. B ranglista verseny, Viadukt
2015.09.05. D ranglista verseny, CSC
2015.06.06. Hollander pénzdíjas verseny, Székesfehérvár
2015.05.30-31 VÁV Union Griff Open, A kat., D kat., Griff
2015.05.23 B ranglista verseny, On line
2015.05.16. I. Relaxo Open, Szeged
2015.05.16. Nyugat-Magyarország Squash Bajnokság FFI, és NŐI, Szombathely
2015.05.09. Országos Csapatbajnokság 3. forduló
2015.05.08. Premier Liga záró forduló, Budaörs
2015.05.2-3. Senior Országos Bajnokság, Szolnok
2015.04.25-26. Diákolimpia, CSC
2015.04.25. D ranglista verseny, Colosseum
2015.04.25 B ranglista verseny, Budakalász
2015.04.18. Utánpótlás Csapatbajnokság, RSC
2015.04.18. C ranglista verseny, Szombathely
2015.04.11. Senior ranglista verseny, Budakalász
2015.03.28. C ranglista verseny, Kiskunhalas
2015.03.21-22 Összevont verseny A kat., B kat., C kat., D kat., Dunaújváros
2015.03.14. Senior CsB. II., záró forduló, Szeged
2015.03.07. Országos Csapatbajnokság II. forduló
2015.02.28. C ranglista verseny, Nyíregyháza
2015.02.21-23 Felnőtt OB. 2015. Főtáblák
2015.02.14-15. Felnőtt OB. 2015. Selejtező
2015.02.07. Senior ranglista verseny Női, 35+, 45+, 55+, Gold Center
2015.02.07 D ranglista verseny, CSC
2015.01.31. Utánpótlás Országos Bajnokság 2015., Gold Center
2015.01.24-25. Összevont verseny Női csop, A csop, B csop, C csop, D csop, Gold Center
2015.01.17. Senior Ranglista verseny, Kiskunhalas
2015.01.11 D ranglista verseny, Hefa-Prince
2015.01.11 Utánpótlás ranglista verseny, Szeged
2015.01.04 VÁV Union Griff Open A kategória, Griff
2015.01.03. VÁV Union Griff Open C kategória, Griff
2014.12.21 Összevont verseny D kategória, CSC
2014.12.21 Összevont verseny B kategória, CSC
2014.12.20 Összevont verseny C kategória, CSC
2014.12.20 Összevont verseny A kategória, CSC
2014.12.20 Összevont verseny Nöi kategória, CSC
2014.12.06 Senior Mikulás Verseny, RSC 35+, 45+, Női,55+
2014.12.06 Utánpótlás Mikulás Kupa. Colosseum
2014.12.06. C ranglista verseny, HEFA-Prince
2014.11.23 D ranglista verseny, Sport11
2014.11.22. B ranglista verseny, RSC
2014.11.15 Utánpótlás Ranglista verseny, On Line
2014.11.08 Országos Csaptbajnokság 1. forduló
2014.11.02 D ranglista verseny Budakalászi Sportcsarnok
2014.10.25 B ranglista verseny, CSC, Budapest
2014.10.25 D ranglista verseny, Duna-Fitt, Dunaújváros
2014.10.12 Összevont verseny D kategória, Viadukt
2014.10.12 Összevont verseny B kategória, Viadukt
2014.10.12 Összevont verseny C kategória, Viadukt
2014.10.11 Összevont verseny A kategória, Viadukt
2014.10.11 Összevont verseny Női kategória, Viadukt
2014.09.27-28. VÁV Union Griff Open, D, kategória, Griff
2014.09.27-28. VÁV Union Griff Open, TOP 8, Griff
2014.09.20 C ranglista verseny, Budakalász
2014.09.13. Utánpótlás Ranglista verseny, CSC
2014.09.06. B ranglista verseny, Biatorbágy
2014.09.06 Fallabda HEAD Kupa 2014, Club Tihany
2014.06.01 Összevont verseny D kategória, Dunaújváros
2014.06.01 Összavont verseny B kategória, Dunaújváros
2014.05.30 Összevont verseny Női kategória, Dunaújváros
2014.05.30 Összevont verseny C kategória, Dunaújváros
2014.05.30. Összevont verseny A kategória, Dunaújváros
2014.05.24 B ranglista verseny, HEFA-Prince, Veszprém
2014.05.11 Csapatbajnokság Női csoport, 2. forduló, Gold Sportközpont
2014.05.11 Csapatbajnokság IV/B osztály, 3. forduló, Colosseum
2014.05.11 Csapatbajnokság IV/A osztály, 3. forduló, Zugló Sportcentrum
2014.05.11 Csapatbajnokság III. osztály, 3. forduló, Griff
2014.05.11 Csaptbajnokság II. osztály, 3. foduló, RSC
2014.05.11 Csapatbajnokság I. osztály, 3. forduló, Szeged
2014.05.04. C ranglista verseny, Római Teniszakadémia
2014.04.27 Diákolimpia 2014 vasárnap, CSC
2014. 04 26 Diákolimpia 2014 szombat, CSC
2014.04.12 Gosztonyi István Senior OB, Szolnok
2014.3.29 Utánpótlás Csapatbajnokság, Colosseum
2014.03.23 Összevont verseny D kategória, Római Teniszakadémia
2014.03.23 Összevont verseny B kategória, Római Teniszakadémia
2014.03.22 Összevont verseny Női kategória, Római Teniszakadémia
2014.03.22 Összevont verseny C kategória, Római Teniszakadémia
2014.03.22 Összevont verseny A kategória, Római Teniszakadémia
2014.03.15 C ranglista verseny, Kiskunhalas
2014.03.08 Csapatbajnokság 2. forduló, több helyszínen
2014.02.23 UNIQA Egyéni Országos Bajnokság női főtábla, Római Teniszakadémia
2014.02.23 UNIQA Egyéni Országos Bajnokság, ffi főtábla, Római Teniszakadémia
2014.02.15 UNIQA Egyéni Országos Bajnokság selejtező, Római Teniszakadámia
2014.02.08 D ranglista verseny, Budakalász
2014.02.01 EYE Rackets Utánpótlás Országos Bajnokság, Gold Center
2014.01.26 3. összevont verseny D kategória, Budakalász
2014.01.26 3. összevont verseny B kategória, Budakalász
2014.01.25 3. összevont verseny Női kategória, Budakalász
2014.01.25 3. összevont verseny C kategória, Budakalász
2014.01.25 3. Összevont verseny A kategória, Budakalász
2014.01.18 Senior ranglista verseny, Kiskunhalas
2014.01.11 Utánpótlás ranglista verseny, Colosseum
2014.01.05. VAV Union Griff Open 2. A kategória, Griff
2014.01.04. VAV Union Griff Open 2. C kategória, Griff
2014.01.04. VAV Union Griff Open 2. Női kategória, Griff
2013.12.21. D ranglista verseny, Gold Center
2013.12.14. Utánpótlás Mikulás Kupa, Zugló Sportcentrum
2013.12.14. B ranglista verseny RSC
2013.12.01. Összevont verseny D kategória, Budakalász
2013.12.01. Összevont verseny B kategória, Budakalász
2013.11.30 Összevont verseny, C kategória, Budakalász
2013.11.30 Összevont verseny A kategória, Budakalász
2013.11.30. Összevont verseny női kategória, Budakalász
2013.11.23 Csapatbajnokság első forduló, több helyszín
2013.11.16. D ranglista verseny, Római Teniszakadémia
2013.11.16. Senior CsB 35+ első forduló, Colosseum
2013.11.16. Senior CsB 45+ első forduló, Colosseum
2013.11.09. C ranglista verseny, Újpalota
2013.10.26. B ranglista verseny, Viadukt Sportközpont
2013.10.18-20 HJO 2013.. Griff
2013.10.13. Összevont verseny D kategória, Colosseum
2013.10.13. Összevont verseny B kategória, Colosseum
2013.10.12. Összevont verseny C kategória, Colosseum
2013.10.12. Összevont verseny női kategória, Colosseum
2013.10.12. Összevont verseny A kategória, Colosseum
2013.10.05. Senior ranglista verseny, RSC
2013.09.28-29. VAV Union Griff Open A kategória, Griff Squash Club
2013.09.28. VAV Union Griff Open D kategória, Griff Squash Club
2013.09.21 C ranglista verseny, Dunaújváros
2013.09.14. Utánpótlás Ranglista verseny, Gold Center
2013.09.07 B ranglista verseny, Budakalász
2013.06.22 Vidékbajnokság döntő, Budakalász
2013-06.15 Országos Csapatbajnokság osztályozók
2013.06.09 D ranglista verseny Pécs
2013.06.08 CsB. IV. osztály rájátszás, RSC
2013.06.08 Szezonzáró utánpótlás verseny CSC
2013.06.08 B ranglista verseny, Székesfehérvár
2013.06.02 Összevont verseny B kategória, CSC
2013.06.02 Összevont verseny D kategória, CSC
2013.06.01 Összevont verseny A kategória, CSC
2013.06.01 Összevont verseny C kategória, CSC
2013.06.01 Ősszevont verseny Női kategória, CSC
2013.05.25 Országos csapatbajnokság III. forduló összes
2013.05.05 C ranglista verseny, Debrecen
2013.04.21 Vidékbajnokság Női döntő, Szombathely
2013.04.21 Vidékbajnokság nyugati selejtező ffi, Szombathely
2013.04.21 VidékBajnokság keleti selejtező, Relaxo
2013.04.21 Budapest Bajnokság, RSC
2013.04.20 Diákolimpia 2013., CSC
2013.04.13 Senior CsB 2. forduló 35+, Szeged
2013.04.13 Senior CsB 2. forduló 45+. Szeged
2013.04.07. BlackKnight Összevont D kat., On Line
2013.04.07. BlackKnight Összevont B kat., On Line
2013.04.06. BlackNight Összevont C kat., On Line
2013.04.06. BlackKnight Összevent A kat., On Line
2013.04.06. BlackKnight Összevont Női, On Line
2013.03.23. C ranglista verseny, Kiskunhalas
2013.03.09 Országos Csapatbajnokság II. forduló összes
2013.02.24 Egyéni Országos Bajnokság női főtábla
2013.02.24 Egyéni Országos Bajnokság ffi főtábla
2013.02.16. Egyéni Országos Bajnokság ffi selejtező
2013.02.09 B ranglista verseny, RSC
2013.02.02 Utánpótlás Országos Bajnokság 2013.
2013.01.27 Duna Fitt összevont verseny C csoport
2013.01.27 Duna Fitt összevont verseny B csoport
2013.01.26 Duna Fitt összevont verseny Női csoport
2013.01.26 Duna Fitt összevont verseny C csoport
2013.01.26. Duna Fitt összevont verseny A csoport
2013.01.13 D. ranglista verseny, Szombathely
2013.01.12 Utánpótlás verseny, RSC
2013.01.06 Top 16 A kategória, Griff
2013.01.05 Top 16 C kategória, Griff
2012.12.16 B. ranglista verseny, Relaxo
2012.12.08 Utánpótlás Mikulás Kupa
2012.12.08 Senior Mikulás Kupa 2012.
2012.12.02 OLIVER összevont verseny D csoport
2012.12.02 OLIVER összevont verseny B csoport
2012.12.01 OLIVER összevont verseny C csoport
2012.12.01 OLIVER összevont verseny A csoport
2012.12.01 OLIVER összevont verseny Női csoport
2012.11.25 Országos Csapatbajnokság II. osztály 1. forduló
2012.11.24 Országos Csapatbajnokság IV. B ostály 1. forduló
2012.11.24 Országos Csapatbajnokság IV. A osztály 1. forduló
2012.11.24 Országos Csapatbajnokság III. osztály 1. forduló
2012.11.24 Országos Csapatbajnokság I. osztály 1. forduló
2012.11.24 Országos Csapatbajnokság Női osztály 1. forduló
2012.11.17. Utánpótlás II. ranglista verseny
2012.11.10 C kategória III. forduló XL Fittlesz, Kaposvár
2012.10.28. B. kategória II. forduló Néveri Squash Club, Vác
2012.10.21. Hungarian Junior Open 2012.
2012. 10. 13. Senior ranglista verseny, RSC, Budapest
2012. 10. 07. Brenntag összevont verseny D kategória, Százhalombatta
2012. 10. 07. Brenntag összevont verseny B kategória, Százhalombatta
2012. 10. 06. Brenntag összevont verseny női kategória, Százhalombatta
2012. 10. 06. Brenntag összevont verseny C kategória, Százhalombatta
2012. 10. 06. Brenntag összevont verseny A kategória, Százhalombatta
2012. 09. 29. D. kat. ranglista verseny I. forduló, Griff Squash Club, Budapest
2012. 09. 29-30. Top 16 I. forduló, Griff Squash Club, Budapest
2012. 09. 16. C. kategória I. forduló, HEFA – Prince Squash Club, Veszprém
2012. 09. 15. Utánpótlás I.
2012. 09. 08. B kategóriás ranglista verseny 1. forduló, Union Squash Club, Székesfehérvár
2012. 06. 10. C kategóris X. forduló, Centrum Squash Club , Kiskunhalas
2012. 06. 09. D kategória X. forduló, Pécsi Sasok Mozgásközpont, Pécs
2012. 06. 09. B kategóriás verseny X. forduló, Union Squash Club, Székesfehérvár
2012. 06. 02. Vidékbajnokság döntő, Fáraó Sportcentrum, Százhalombatta
2012. 05. 19. B kategória IX. forduló, RSC, Budapest
2012. 05. 13. Budapest Squash Bajnokság, Lite Wellness-Hegyvidék, Budapest
2012. 05. 12. Vidékbajnokság, nyugati selejtező, Duna Fitt Sportcentrum, Dunaújváros
2012. 05. 12. Vidékbajnokság keleti selejtező, Formazóna, Kecskemét
2012. 04. 28. D kat. IX. forduló, Öntöde Squash Club, Szombathely
2012. 04. 28. B kategória VIII. forduló, Kalászi Sportcsarnok, Budakalász
2012. 04. 01. C kategória VII. forduló, Gold Center, Budapest
2012. 03. 04. C kategória VI. forduló, Griff Squash Club, Budapest
2012. 03. 3-4. TOP 16 III. forduló, Griff Squash Club, Budapest
2012. 02. 26. B kategória VII. forduló, Fáraó Sportcentrum, Százhalombatta
2012. 02. 25. D kategória VIII. forduló, HEFA-Prince Squash Club, Veszprém
2012. 02. 18-19. 2012. évi Egyéni Országos Bajnokság döntő, Griff Squash Club, Budapest
2012. 02. 11. Országos Egyéni Bajnokság 2012. férfi selejtező, Griff Squash Club, Budapest
2012.02.04. Utánpótlás Országos Bajnokság, Griff
2012. 01. 29. D kategória VII. forduló, Griff Squash Club, Budapest
2012. 01. 28-29. TOP 16 II. forduló, Griff Squash Club, Budapest
2012. 01. 22. C kategória V. forduló Pécsi Sasok Mozgásközpont, Pécs
2012. 01. 22. B. kategória VI. forduló, Lite Wellness-Újbuda Klub, Budapest
2012. 01. 21. II. Ashaway Kupa, On Line, Budaörs
2012. 01. 07. D. kat. ranglista verseny VI. forduló Aktív Squash Club, Budapest
2012. 01. 07. II. On Line
2011. 12. 18. B. kat. ranglista verseny VI. forduló, Szeged Squash Club
2011. 12. 17. D kat. ranglista verseny VI. forduló, City Squash Club, Budapest
2011. 12. 10. C. kat. ranglista verseny IV. forduló, Újpalotai Squash Club, Budapest
2011. 11. 27. C kat. ranglista verseny III. forduló, Griff Squash Club, Budapest
2011. 11. 26. TOP 16 I. forduló, Griff Squash Club, Budapest
2011. 11. 20. D. kat. ranglista verseny IV. forduló, Duna Fitt Sportcentrum, Dunaújváros
2011. 11. 20. B kat. ranglista verseny IV. forduló, Öntöde Squash Club, Szombathely
2011. 10. 30. B kat. Ranglista verseny III. forduló, Zuglói Squash Club, Budapest
2011. 10. 29. C kat. ranglista verseny II. forduló, Néveri Squash Club, Vác
2011. 10. 15. D kat. ranglista verseny III. forduló, XL Fittlesz Squash Club, Kaposvár
2011. 10. 08. B kat. ranglista verseny II. forduló, Union Squash Club, Székesfehérvár
2011. 10. 01. HEAD Squash Gála C kategória, On Line Squash Club, Budaörs
2011. 10. 01. HEAD Squash Gála B kategória, On Line Squash Club, Budaörs
2011. 10. 01. HEAD Squash Gála A kategória, On Line Squash Club, Budaörs
2011. 09. 25. D kat. ranglista verseny II. forduló, Fáraó Sportcentrum, Százhalombatta
2011. 09. 24. A kat. ranglista verseny I. forduló, Mammut Squash Club, Budapest
2011. 09. 18. C. kat ranglista verseny I. forduló, Kalászi Sportcsarnok, Budakalász
2011. 09. 10. B kat. ranglista verseny I. forduló, Rózsadomb Squash Club, Budapest
2011. 09. 03. D kat. ranglista verseny I. forduló, Római Teniszakadémia, Budapest
2011. 06. 19. Top 16 III. forduló, Griff Squash Club, Budapest
2011.02.05 Utánpótlás Országos Banokság, Szeged
2010.06.05. Utánpótlás Országos Bajnokság, Budakalász