Decathlon Magyar Kupa 2019.

Idén 3 női és 12 férfi csapat részvételével került megrendezésre a Decathlon Magyar Kupa a Marczibányi téri City Squash Clubban. Budapest és környéke mellett jelen volt Tatabánya, Eger, Debrecen és Szeged is 2-2 csapattal, valamint Szombathely családi csapata. A nőknél (Chukwu Hannah, Farkas Fatime, Harmath Eszter) és a férfiaknál (Farkas Balázs, Kamocsai Bendegúz, Chukwu Hannah, Szebenyi Péter, Farkas János) is a tatabányai Squashberek csapata vehette át a győztesnek járó kerámia kupát. A nőknél a BSA és az Eger csapata követte a győztes együttest. A férfiaknál kiélezett mérkőzésen a döntőben a magyar bajnok Farkas Balázs vezette fiatal csapat 2/1 arányban bizonyult jobbnak a Budaörsi LE csapata ellen. A bronzérmet a szegedi Marostő I-es csapata nyerte, akik a Top Challange-t szorították le a dobogóról. Gratulálunk minden csapatnak a színvonalas, sportszerű játékhoz! Köszönet a bíróknak a játékvezetésért és a Decathlon-nak az 5. éve nyújtott támogatásért, ami nélkül ezt a verseny nem jöhetne létre.