Szombaton a juniorok és a szeniorok léptek pályára_eredmények

Szombaton Szegeden a juniorok a Squash Club Szabadidőközpontban, a szeniorok pedig Százhalombattán az Omega Sportközpontban szerepeltek. A fitaloknál és a “kicsit” idősebbeknél ismét izgalmas és szinvonalas mérkőzéseket lehetett látni. A versenyek beszámolóját a szervezőknek köszönjük:

Junior verseny-Hoffmann Péter:

Remek kis brigád jött össze a Squash Clubban szombaton a Mikulás Junior Ranglista és FEjlődő up versenyen. Sajnos a nevezők létszáma nem döngette az eget, de ebben az időszakban talán érthető is. Nagyon örülök, hogy akik viszont eljöttek, 4-5 mérkőzéssel és 1-2 finomsággal gazdagabbak lettek. Ki szeretném emelni Kohlrusz Balázs junior szöv.kap, Farkas Jani és Rácz László személyét, akik hozták a gyerekeket és rugalmasan, segítőkészen álltak a dolgokhoz.
Remélhetőleg a következő versenyen már sokkal többen tudnak eljönni és ugyanilyen lendülettel játszanak majd a fiatalok:

Szeniorok-Udvardi Leonóra:

Szombaton Százhalombattán került megrendezésre a Szeniorok Mikulás kupája. Sajnos reggelre kiderült, hogy két játékos nem fog tudni elindulni.

Kisebb létszámmal, de annál nagyobb kedvvel zajlottak a mérkőzések. Nem hiányoztak régi arcok, de ismét voltak újak, akik most csatlakoztak hozzánk először. Ilyen volt például Szécsi Dávid is aki 35 + kategóriában rögtön a második helyen végzett.

Az 55 + és a női kategóriában nem lett meglepetés győzelem.

45-ben nagy örömünkre elindult Lőrinczi Attila hosszú idő után, aki meg is nyerte a kategóriáját. A helyi színekben induló Király Zsolttal játszotta a döntőt, aki akkor már az 55-ös kategória győztese volt.  Sajnos nem tudta a versenyt befejezni Szalay Zsolt sérülés miatt.