NISSAN Masters Országos Bajnokság

A hosszú hétvégén került megrendezésre a Nissan Masters Egyéni Országos Bajnokság a Szeged Squash Clubban. 🏆

A versenyről Kékesi Zsuzsanna Masters szakosztály felelős beszámolóját olvashatjátok:

A Szeged Squash Club messze híres vendégszeretetéről, ami most sem okozott csalódást a résztvevőknek, a squash utáni medencézés, padelezés, gazdag vacsora és a hajnalig tartó buli méltó lezárása volt a 2022/23 szezonnak.

A NISSAN Masters Egyéni Országos Bajnokságon minden meghirdetett kategória elindult a megfelelő számú nevezők okán, így 9 Bajnokot avattunk, 27 kupát osztottunk ki.

Makra Roland élete első Masters OB-ját nyerte, Kékesi Zsuzsi, Szabóky Márton, Guti Judit Kovács Zsolt, Nagyiványi Gyuri és Baksai Lajos szettveszteség nélkül meneteltek végig, Tolmácsi Zoltán és Nagy Péter Bálint is határozottan követelték maguknak a győzelmet.

Pásztor Gergely helyszíni sérülése miatt sajnos nem tudott beleszólni a negyvenes férfiak végeredményébe.

Az Év Játékosa Vándorkupák is gazdára találtak a korosztályos ranglisták alapján:

Babos Piroska, Tóth Péter, Szabóky Márton, Kozma János, Rabi Illés, Nagy Péter Bálint, Nagyiványi Gyuri, és Baksai Lajos személyében.

A verseny végén minden master játékos, aki az év során megfelelő számú versenyen indult el, a Nissan, a Besenyei borház és az MF(S)Sz közös ajándékcsomagját is átvehette.

Köszönjük a 35 év feletti squasholók egész éves aktivitását, találkozunk szeptemberben, a 2023/24 szezonban!