Túl az első találkozón

Csapatunk lejátszotta az első meccsét. Kölcsönzött ruhában, frissen vásárolt cipőben, és kölcsönkért ütőkkel lépett pályára a csapat. Farkas Balázs, Sebők Benedek, Boros Dávid és Cséffalvay Dániel összeállításban léptek pályára a fiúk. Krajcsák Márk eközben a csomagok megszerzésével volt elfoglalva, nem is tudott jelen lenni a találkozón. Beni kezdett, és Lucas Serme 3:0 arányban nyert. Utána Balázs játszott Gregorie Marche ellen, ő már szorosabb szetteket játszott, de szintén 0:3 a vége. A harmadik meccsen Dani következett Benjamin Aubert ellen ő is három szettben maradt alul. Az utolsó mérkőzést Dávid játszotta Baptiste Masotti ellen, neki sem sikerült szettet nyernie. Tekintettel a körülményekre és a francia csapat kiemelési számra, az eredmény nem meglepetés. A következő találkozó a németek ellen, és vélhetően már a saját ruházatban, saját ütővel 17:00 órakor kezdődik. A fiúk a saját eszközeikkel próbálnak élő közvetítést összehozni, a Facebook oldalon látható lesz a következő találkozón is. A minőség nem túl jó, de azért legalább nyomon követhető a verseny.