Vereséggel kezdett válogatottunk

Első mérkőzésén vereséget szenvedett válogatottunk. Nem a legerősebb felállásunkkal léptünk pályára ma délben, ez nyílván a taktika része volt. A csoportunk második helyén álló svájci csapattal kezdtük meg a versenysorozatot. Nem vártunk győzelmet a csapattól, ezért nem a legjobb felállásunkban léptünk pályára. Konecsni Kristóf Dimitri Steinmanntól szenvedett vereséget 0:3 arányban. Céline Walser szintén 3:0 arányban diadalmaskodott Nagy Sára ellen. A harmadik mérkőzést Konfár Tamás játszotta Luca Wilhelmi ellen, ő sem tudott játszmát nyerni. A következő mérkőzésünk az izraeli válogatott ellen lesz, este 7 órakor, amit élőben is nézhetünk majd. Ezen a találkozón már győzelmi esélyeink vannak, vélhetően a csapat is így lép majd pályára.

A találkozó Farkas János értékelésével:
A svájci válogatottal kezdődött meg számunkra az u19-es csapat eb.

Papírforma alapján nem mi voltunk a találkozó esélyesei hiszen a fiúk előkelő helyezést értek el az egyéni EB-n. Még a lány játékosuk is a 10-ben végzett. Mi a Konecsni Kristóf-Konfár Tamás-Nagy Sára összeállításban léptünk fel. Balázs és Luca az esti meccsre tartalékoltak. A gyerekek jól küzdöttek de sajnos mind a hárman 3/0 arányú vereséget szenvedtek. Este Izrael legjobbjai ellen lépünk pályára ahol kötelező lenne a győzelem ha a csoport 3., esetleg 2. helyén szeretnénk végezni.

Az esti mérkőzést online lehet megtekinteni este 7 órától.