Befejeződött az U19-es Európa Bajnokság

Az utolsó mérkőzésünkön ismét 2:1 arányban győztünk az izraeli válogatott ellen, ezzel a 15. helyet szerezte meg válogatottunk az Európa Bajnokságon. A lányok találkozóját Polgár Luca játszmaveszteség nélkül nyerte meg. Utána az egyes fiúk léptek pályára, és Farkas Balázs sem engedett játszmát ellenfelének. Konecsni Kristóf már a győzelem tudatában állhatott ki ellenfelével szemben és vereséget szenvedett 3:0 arányban, de csapatunk 2:1-re verte ellenfelét, és ezzel megszerezte a győzelmet. A verseny első helyezettje az angol válogatott lett, 3:0 arányban győzték le a finn csapatot. A harmadik helyért vívott mérkőzésen a franciák 2:1 arányban győzték le a welszi csapatot. Csapatunk ma utazik haza, vélhetően Farkas János majd összefoglalja a verseny tapasztalatait, ami majd segíti a következő időszak munkáját.