BL, a lányok szépen menetelnek

A szegedi fiatalok sajnos a második találkozójukon is vereséget szenvedtek. A mérkőzést eldöntő utolsó találkozó igen szorosra sikeredett, Kiss Dani szoros küzdelemben maradt alul egy változatos mérkőzésen. A mai napon 11:30-kor a liechsteini bajnokok ellen lépnek pályára, a tét a csoport harmadik helye.
A lányok besöpörték második győzelmüket is, ezúttal is 2-1 arányban sikerült nyerniük. Ezzel a győzelemmel jelenleg csoportjuk második helyén állnak, de a nehezebb ellenfelek most következnek. Ezekben a percekben lépnek pályára az osztrák bajnokokkal, remélhetően sikerrel.

NV-Squash Union                 –     Szegedi Tisza SE.

Stefan Leifels                         –     Hoffmann Péter      11-5, 11-6, 7-11, 13-11
Jakob Dirnberger                    –     Sebők Benedek      12-10, 11-8, 8-11, 12-10
Lukas Gnauer                        –     Vas Máté                7-11, 8-11, 4-11
Johannes Schubert                –     Kiss Dániel              1-9, 17-15, 2-11, 6-11, 11-1

Go Ahead Squash Club SE. –     Stockholm Squash Club

Márton Zsófi                          –      Cajsa Marie Gulin       11-9, 11-8, 11-6
Szombati Edina                     –      Josefa Bertlisson        11-3, 6-11, 9-11, 3-11
Farkas Fatime                       –      Elisabeth Andreasson 11-7, 11-4, 11-2