B és D ranglista versenyek

A hét végén két helyszínen zajlottak ranglista versenyek a férfi mezőnyben. A “B” kategória játékosai a Rózsadomb Squash Clubban találkoztak. A 22 fős mezőnyben több utánpótlás játékos is megméretette magát, és eredményesen szerepeltek. A versenyt Szűts Dániel nyerte meg a ranglista régi helyére pályázó Reiser Dávid előtt. A bronz mérkőzést Szécsi Dávid nyerte Dévald Tamás előtt.
A “D” kategória 28 fős mezőnye a Sport11 Squash Clubba látogatott. A klub ezzel a versennyel tért vissza a versenyrendszerbe, sikeresen vette az akadályt. Ezen a versenyen teljesen borult a papírforma. Cseke Ádám kiemelés nélkül nyerte a versenyt, ez a második D-s győzelme volt, ezzel begyűjtötte a bónusz pontokat is. Mikó Márton 9/16 kiemeltként lett második, Bederna Gábor 5/8 kiemelés számmal a bronzérmet szerezte meg. A negyedik helyen az egyéni versenyen most debütáló Kozma András végzett.

Részletes eredmények a Versenynaptárban találhatóak.