Rekord nevező a D-s versenyen

A szombati City Squash Clubban lebonyolított „D” kategóriás ranglista versenyre rekord számú 37 nevezés érkezett. Betegség, sérülés miatt 4 lemondással 33-an léptek pályára, köztük 4 junior versenyzővel. Meglepetésre a CSC fiatal U19-es játékosa Padányi Boldizsár, aki először indult felnőtt versenyen, több 3/2-es mérkőzést is megnyerve, remek versenyzéssel szerezte meg a győzelmet. A döntőben a 2. kiemelt Kertész Balázst győzte le 3/1 arányban. A bronzcsatában Varga Márton magabiztosan 3/0-ra győzött László Tamás ellen. A vigasztáblán Bederna Gábornak sikerült végigjutnia. A verseny a nagy létszámra való tekintettel és kijátszva a helyezéseket este 19 órakor fejeződött be. Kisebb szokásos vitáktól eltekintve sportszerű és jó hangulatú versenyt zártunk.