Balázs harmadik napja az EB-n

Farkas Balázs beszámolója:
A mai napon a svájci egyes ellen kellett pályára lépnem. Róla annyit kell tudni, hogy idén megnyerte a német opent és a nemzetközi ranglistán is előkelő helyet foglal el. Nagyon készültem a mérkőzésre, mert bizonyítani szerettem volna magamnak. Édesapám szerint a torna folyamán most játszottam a legpontosabb, leggyorsabb játékomat gyakorlatilag hiba nélkül. A svájci fiú nem találta ellenszerét játékomnak így az első szettet 11:1 arányban nyertem. A második szettben taktikát váltva támadtam a pálya első harmadában a labdákat és ezzel ismét megleptem a fiút. Ez a szett 11:2 lett a javamra. A harmadik szettben ismét visszaálltam a pontos alapjátékra gyakorlatilag továbbra is ki nem kényszerített hiba nélkül játszottam. 11:5 lett a vége ennek a szettnek és így 3:0-ra sikerült nyernem.

Holnap az utolsó mérkőzésemet a finn Mikoval játszom, aki jelenleg szintén előttem van az ESF ranglistán. Szoros mérkőzést várok és számomra csak a győzelem lenne az elfogadható.

(Balázs ma 16:45-kor játszik a 9. helyért.)