Balázs a 10. lett az Európa Bajnokságon

Sajnos nem úgy sikerült ez az EB ahogy terveztem, mert vereséggel zártam a helyosztót a 9.-10. helyért
Jól indult a mérkőzés, komoly tempót diktálva 11/7 arányban magabiztosan hoztam az első játszmát.
Az ellenfelemen azt éreztem, hogy nem találja ellenszerét a játékomnak. A második játékrészben egyszerűen  hozzálassultam ellenfelem játékához és sajnos vereség is lett a vége.
Jött a szünetben édesapám fejmosása, ami jót tett és ismét felemeltem a ritmust 11/2 lett ide. Úgy éreztem meg van a meccs. Hiba volt!
Aztán hidegzuhany. Sok ki nem kényszerített hiba, legalább 5-6, és pontatlan játék. Ismét egy elbukott szett.
Olyan volt az egész, mint egy hullámvasút! Néha elkaptam a fonalat, akkor nem volt gond, néha pedig csak kergettem a labdát.
Az utolsó játszmában végig fej-fej mellett haladva érkeztünk el a rövidítésig, ahol Mikonak is és nekem is volt legalább 3-3 meccslabdám, de sajnos neki sikerült egyet beütnie. Így 17/15 és 3/2 oda. Nagyon el voltam keseredve, de hát ez van. Közel másfél órás mérkőzés volt. és állítólag nagyon közönségszórakoztató. Mondjuk, engem ez nem vigasztal.