5-8. helyért folytatják a fiúk

Nem sikerült legyűrnünk az első kiemelt dán csapatot, így az 5-8. helyekért játszhatnak tovább a fiúk. Az első mérkőzésen Marci két szettig jól tartotta magát, de a harmadikban a dán fiú feljebb kapcsolt, és 3:0-ra nyert. Márk következett, neki szett veszteség nélkül sikerült győznie, ezzel kiegyenlítettünk. A harmadik meccset Beni játszotta, és nagy csatában maradt alul négy szettben. Az utolsó mérkőzésen Lénárd lépett pályára, de nem bírt ellenfelével. Szoros első játszma után a másodikat is behúzta ellenfele, ezzel meg is szerezte csapata győzelmét. Játékosaink jól játszottak, nincs okunk szégyenkezni, helyt álltak. A férfi csapat holnap a svédekkel találkozik 12:00 órai kezdettel. A lányok 10:00 órakor az osztrákok ellen játszanak, talán sikerül első győzelmüket megszerezni.