Hétvégi hazai rendezésű versenyek

A hét végén két hazai verseny is zajlott a nemzetközi versenyek mellett. Szombathely volt a házigazdája a Nyugat-Magyarország Squash Bajnokságnak. Erre a versenyre 23 férfi és 4 női nevezés érkezett be. A hölgyeknél Nagy Sára játszmaveszteség nélkül szerezte meg a győzelmet Kovács Adrienn és Pósfalvi Fanni előtt.  A férfiaknál Szederkényi Dániel csak egy szettet vesztett a győzelem megszerzéséig. A második helyen Rózsa Bálint, a harmadikon pedig Tremmel Gábor végzett.

Szegeden az I. Relaxo Open került pénzdíjas verseny került megrendezésre, it 16-os zárt táblán zajlott a versengés. Mivel a nevezők között nyolc A kategóriás játékos állt rajthoz, tudtuk jó mérkőzésekre számíthatunk. Krajcsák Márk itt sem talált legyőzőre, a döntőben Farkas Balázs tudott tőle elvenni egy játszmát. A harmadik helyért Püski Lénárd Szabóky Marcival játszott, és 3:0 arányban nyert. A verseny főleg a 9-16 helyekért folyó küzdelemben hozott szoros mérkőzéseket, sok 3/2-es eredmény született.