B-s verseny az RSC-ben

A hétvégén B kategóriás verseny megrendezésére került sor a Rózsadomb Squash Klubban, 31 fő résztvevővel, köztük 3 hölgy versenyzővel. A selejtezőkön nem történtek nagy meglepetések, a kiemeltek többsége gond nélkül tovább ment. A főtábla első körében az egyik legizgalmasabb mérkőzés Somi Attila és Horváth István között volt, ahol Pistinek a 4. szettben 2 mérkőzéslabdája is volt, de Attila végül a maga javára fordította a szettet, és megnyerte a mérkőzést 3-2 arányban. A következő forduló legjobb meccse Konecsni Kristóf és a visszatérő Juhász Áron között zajlott le, amit Áron 3-1 arányban megnyert. Szintén Áron nevéhez fűződik a nap egyik, ha nem a legjobb mérkőzése a még junior korú Kamocsai Bendegúzzal, ahol a döntőbe kerülés volt a tét. Nagyon magas színvonalon, szinte fej-fej mellett, szoros szetteket játszottak, de végül Áron bírta jobban erőnlétileg, és 3-1 arányban nyert. Így a döntő közte, és a másik ágon szett veszteség nélkül bejutó Konfár Tamás között zajlott le, ahol Tamásnak ugyan sikerült 1 szettet elhoznia, de a végső győzelmet már nem, így Áron állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára. A harmadik helyet a nap folyamán végig kitűnő játékot mutató fiatal Kamocsai Bendegúz szerezte meg 3-0 arányban Bíró Balázzsal szemben.
Ezúton is gratulálunk nekik és a verseny összes résztvevőjének is. Köszönetet a versenyzők egész napos sportszerű magatartásáért, a szervező klubnak a verseny zavartalan és zökkenőmentes lebonyolításáért.