D kategóriás verseny az OnLine-ban

Az OnLine Squash Club adott otthont a szombaton megrendezett és maratonira nyúlt D-s verseny újabb, jó hangulatban lezajlott fordulójának. Igen szép számmal (30 fővel) neveztek a kategória versenyzői és szerencsére – nemcsak az időjárásnak köszönhetően – mindannyian meg is jelentek. Külön örvendetes tény, hogy népes csapattal érkeztek vidéki egyesületek játékosai pl. Egerből, Kiskunhalasról, Szegedről, vagy Sopronból is. Szerintem nem csak számomra, de sok, korábban alig ismert és látott versenyző is komoly játékerőt képviselt, talán ennek is tudható be, hogy az első négy kiemelt nem jutott a legjobb nyolc közé, de számtalan meccs is csak az ötödik szettben dőlt el.
A végső győzelmet Varga Norbert szerezte meg, aki a döntőben az addigra már erejével elkészült, egri Kőműves Andrást verte 3 szettben, hasonló arányban győzött a “régi-új”, soproni Balogh Sándor ellenfele, a szegedi Végh Zsolt ellenében. A vigaszág győztese Kovács Attila szintén Sopronból, valamint dicséretes a halasi Szűcs Liza eredménye is, aki egyetlen női játékosként az előkelő 13-16 helyen végzett.