A harmadik nap az EB-n

Tegnap a férfi csapatunk az 5-8 között lépett pályára a belga válogatott ellen. Boros Dávid 0:3 arányban vereséget szenvedett, Márk 3:0 arányban nyert. Farkas Balázs is sikeresen vette az akadályt ismét 3:0 lett. Hoffmann Péter már csak két nyert szettig játszott. Miután ellenfelétől elvett egy szettet, már biztos volt a győzelem, 2:2-es meccsarány mellett 7:5-ös játszmaaránnyal győztünk. Ezzel csapatunk ma az 5. hely megszerzéséért léphet pályára ma 11 órakor az izraeli válogatott ellen.

A lányok a lengyel válogatott ellen játszottak és sajnos 1:2 arányban alul maradtak. Edina megnyerte az első mérkőzést, Gabinak és Zsófinak nem sikerült. Zsófi nagyon szoros csatában maradt alul. Ők ezekben a percekben az olasz csapattal játszanak.
A fiúk mérkőzése részben olyan pályán zajlik majd, ahonnan van élő közvetítés, remélhetően.