Harmadik napunk Prágában az EB-n

Ma az U15-ös csapatnak 1 meccse volt, ahol Svájc ellen játszott, de sajnos 1:2 arányban alulmaradt. Hanah simán hozta a mérkőzést, Simi nem tudott szettet fogni ellenfelén, Beni egy játszmát tudott behúzni.
A 17-es csapatnak jól indult a nap, a dánokat verték 2:1re. Eszter sima vereséggel kezdte, Tamás 3:1-re nyert, és Beni sima 3:0-al zárt. Délután azonban sajnos nem bírtak a svédekkel, 1:2-re kikaptak. Ezúttal Merci játszott, de nem bírt ellenfelével. Tamás is három játszmában maradt alul, Bendegúz ismét hozta a meccset.
Az U15-ös csapat így holnap, az EB utolsó napján az Ír csapattal játszik majd az 5. helyért, kezdés 10:00 órakor.
Az U17-esek a 11. helyért a Spanyolország – Németország meccse győztesével, ez még nem került felvezetésre a verseny hivatalos oldalán. Kezdés 12:00 órakor.