Nordic Junior Open 2019.

Első napi eredmények:
Délelőtt edzett a csapat.
Ma csak Chukwu Hannah játszott tétmeccset U19 korosztályban a svéd Malin Frank ellen magabiztos 3:0 -ra hozta a meccset.
2. nap:
Fiú U17:
Karl Bundy Sweden- Simon Dani egy hosszúra nyúlt 5 szettes mérkőzésen 3:2-re maradt alul Dani. Ezután Dani szépített az ír Jake Creaven ellen 3:1-re. Jelenleg a 17. helyért van versenyben.
Fiu U13:
Sáli Barnabás magabiztos játékkal verte 3:0-ra ír ellenfelét Ismail Wahed-et. Ezzel 8 közé jutott, holnap az első helyen kiemelt lengyel Jan Samborski ellen kell brillíroznia magát a négy közé.
Lány U13:
Juhász Nóri a svéd Anabelle Teikari-t gyűrte le 3:0-ra, ezzel a 8 közt van.
Lány U19:
Végezetül csodás játékkal Chukwu Hannah a spanyol Marta Dominguez kedvét rontotta el, 3:1-re győzedelmeskedett. Ő is 8 között van.
3.nap:
Fiu U17:
Simon Dani Jonathan Edwardsson (SWE) ellen 0:3-ra maradt alul. A versenyt a 24. helyen zárta.
Fiu U13:
Sáli Barnus döntőt játszott Axel Diet (FRA) ellen. Most az arany nem jött össze, 0:3 lett a mérkőzés vége.
Lány U13:
Juhász Nóri nagyon szoros, kemény, ötszettes meccsen Miriam Mulla (ENG) ellen kapott ki. A 6. helyet szerezte meg.
Lány U19:
Chukvu Hannahát a svájci Ambre Allinckx csak az ötödik szettben tudta legyőzni, Hannah a második helyen végzett.