Top Challenge és Eger SSE az országos bajnok

Véget ért az Országos Csapatbajnokság harmadik fordulója.
A hölgyek versenyét a Top Challenege csapata nyerte meg, szoros küzdelemben szorította le a dobogó legfelső fokáról a Budaörsi Labda Egylet csapatát. A harmadik helyen a Budapest Squash Akadémia fiatal csapata végzett.
A férfiaknál az Eger SSE-Boros Team csapata állhatott fel a dobogó legfelső fokára. A második helyen a debreceni Gekko SE I-es csapata végzett, míg a harmadik helyet a Vidux-Tisza Squash SE csapata szerezte meg. „Már csak a Szövetség van Budapesten” hangzott el, jelezve, hogy vidéki csapatok söpörték be az összes dobogós helyet.
A két első helyezett ezzel megszerezte a jogot, hogy részt vegyen a 2020. szeptember 16-19 között megrendezendő Klubcsapatok Európa Bajnokságán, melynek színhelye Olaszország, Riccione lesz.

A további eredményt a jegyzőkönyvek beérkezése és feldolgozása után tesszük közzé.