Az utolsó csoportmérkőzések

Tegnap 2:1re kikapott délután az U15-ös válogatottunk  a csehektől. Kamocsai Bendegúz játszmaveszteség nélkül nyert, várható volt. A lány és a fiú 1-es nagyon erősnek számít, de mindenki megtette, amit tudott! Dévald Péter és Szabó Mercédesz 3:0-ra kapott ki ellenfelétől. A csoport harmadik helyét szereztük meg.
Skótok ellen se sikerült az U17-nek pedig szett labdáig jutott mind Pocsai Ákos mind Cseke Ádám mind pedig Szerencsés Debóra. Nagyon jól játszottak, nagyon küzdöttek. Ezzel a vereséggel a csoport negyedik helyén végeztek.
Ma 9.00-kor Portugálok ellen játszott az U15, és 3:0 arányban sikeresen vették az akadályt. 11.30-kor a szlovákokkal játszott az U17-es csapat, ennek az eredményét még nem tették közzé. Mindkét csapat a 9-16- helyért játszik.