Mai nap a felnőttekkel az EB-n

A mai napon a lányoknak is meggyűlt a bajuk a csehekkel, ők is alulmaradtak 0:3 arányban. A mai összeállításunk: Csókási Gabriella, Szombati Edina és Kiss-Máté Csenge. Ez a meccs is szorosra sikerült, de a végén elbuktak a lányok. A hátralévő mérkőzéseken már nyerni kell, mert különben veszélyben a Divízió 2-ben maradás.
A fiúk az osztrákok ellen léptek ma pályára, a játék két pályán zajlott párhuzamosan. Amíg az egyik pályán Szabóky Marci vereséget szenvedett, addig a másikon Hoffmann Péter hozta a meccset. Utána Sebők Beni és Vas Máté lépett pályára. Beni 0:2-es játszmánál és 3:9-es állásnál megtáltosodott, és behúzta a harmadik szettet. A negyedik ismét az osztrák fiúé lett, így 1:3 neki. Máté ellenfele is elment már kettővel, és a harmadik szett 15:13-ra lett az övé. Ezzel összesítésben 1:3 arányban maradtunk alul, ezzel a 7-8 helyért léphetünk majd ismét pályára.