Egyetemi és Főiskolai squash találkozó

2013. február 2-án a szegedi Kenyérgyári úti Squash Club Szabadidőközpontban rendezték meg az ITC Egyetemi és Főiskolai Országos Squash Bajnokságot.
7 intézmény 26 versenyzője vett részt az eseményen. A lányoknál és a férfiaknál sem született meglepetés, mert az első két kiemelt került a döntőbe. A magas színvonalú mérkőzések közül is kiemelkedett a férfi döntő, ahol igazi parázs csata után Hoffmann Péter nyert klubtársa, barátja Sebők Benedek ellen. A harmadik helyet Gazda-Pusztai Sándor szerezte meg, Vas Márton előtt. Mindnyájan az Szegedi Tudomány Egyetem hallgatói! A lányoknál Csókási Eszter (Budapesti Gazdasági Főiskola) magabiztos játékkal esélyt sem adva a többieknek nyerte a versenyt.
Az ezüstérmet Szalai Nóra, a bronzérmet Balázs Andrea nyerte. Mindketten a Szegedi Tudomány Egyetem hallgatói.
Az izgalmas csapatverseny az SZTE nyerte a budapesti SOTE és a SZTE II csapatai előtt!
A győztes csapat tagjai: Hoffmann Péter, Gazda-Pusztai Sándor, Borbély Ivett.