Balázs beszámolója a második napról

Az első körben ma David Ryan ellen játszottam aki a 7/8 kiemelt a versenyen.
Az eredmény 3:0 lett az ír fiú javára egy szoros mérkőzésen ahol a pontjaim száma 7,8,9 volt. Sajnos várakozásommal ellentétben nem tudtam a tegnapi agresszív pontos játékomat játszani. Ennek alapvetően két oka volt. Az ellenfelem rendkívül pontosan játszotta az alapjátékot és azonnal röptével támadta miden pontatlan ütésemet. Ennek ellenére közel egy órás mérkőzést játszottunk, de sajnos mindig én mentem az eredmény után. Édesapám szerint nem volt jobb játékos az ír fiú, de senki ellen nem lehet azt a hibát elkövetni, hogy a 11 megnyert pontjából 5-6-ot én ütöttem szettenként. Persze ez abból is adódhatott, hogy folyamatosan ő irányított és nyomás alatt tartott. A meccs végén nagyon el voltam keseredve kicsit többet vártam volna magamtól. Sajnos a tegnapi nap meghúzódott a nyakam ami kifogásnak meg is felelne de a meccs alatt nem éreztem fájdalmat. Bár a többiek szerint tenyeres oldalon elég érdekes volt a mozgásom. Sok időm nem volt bánkódni, mert 6 órakor a spanyol kettes-pályás ellen játszottam. Próbáltam felpörögni a mérkőzésre, mert tudtam, hogy a spanyol fiú játszmát is hozott az első kiemelt ellen. Ellene már én irányítottam a játékot. valószínűleg az előző meccs sokat kivett belőle. 4,6,4 pontokat ütött egy 30 perces meccsen. Holnap egy meccset játszom 17:00-kor egy svájci fiú ellen. Már többször játszottam ellene tehát ismerem a játékát, ha összeszedetten játszom ellene nem lesz gond.