A második nap nem volt sikeres az EB-n

Tegnap a lányok kétszer léptek pályára, sajnos két vereség a nap mérlege. Délelőtt az osztrák válogatott volt az ellenfél, Csókási Gabi, Csókási Eszter és Kiss-Máté Csnege játszott, az eredmény 3:0 az osztrákok javára. Délután a svájci válogatott volt az ellenfél, a felállás módosult, Csenge helyett Szombati Edina játszott. Itt egy szoros játékkal kaptunk ki, a lányok ezt az ellenfelet érezték a legközelebb a saját erejükhöz képest.
A fiúk a cseh csapat ellen játszottak, egy kicsit megváltozott a korábban közzétett lebonyolítási rend. A felállás: Szabóky Márton, Sebők Benedek, Kiss Dániel, és Hoffmann Péter. Az első három mérkőzésen vereséget szenvedtünk, sajnos még játszmát sem sikerült nyernünk. Tekintettel arra, hogy ez már egyenes kieséses szakasz, a negyedik mérkőzést már le sem kellett játszani. Ma délben az osztrák válogatott ellen lépnek pályára a fiúk.