A harmadik nap eseményei

Az U15-ös csapatunk ma két szoros vereséget szenvedtek el, mindkettőt 1:2 aranyban. Először a svájciak ellen léptünk pályára.
Ma a fiú1, lány, fiú2 volt a pálya sorrend.
Komlódi Regő egy kiélezett 2:3-mal kapott ki, majd Juhász Nóri 0:3 arányban. Sáli Barna azonban hozta a második pályát 2:0-ra, mert az tét nélkül már csak két nyertig tartott. Szép győzelmet volt.
A második meccsen Regő 0:3-ra kapott ki, szettlabdáink voltak, de nem tudtuk beütni őket. Lorena is küzdött derekasan, de alulmaradt 0:3-ra
Sáli mester azonban szépített a dolgon 2:0 ismét, az előző okokból kifolyólag rövidített mérkőzésen.
Holnap ők Finnország válogatottjával játszanak a 15/16 helyért.
A nagyok, a 17-esek ma két vereséget szenvedtek el, mindkettőt 1:2 arányban
A győztes pályát mindkétszer a lány játékosunk hozta Hannah személyében  3:0-ra.  Takács Beni játszott az egyesen, és bár játszmalabdai voltak, de sem a cseh, sem később a német fiú ellen nem tudott szettet fogni.
Nagy Simi egy szoros 1:3 a cseh Farag ellen, majd egy 0:3 a német fiútól.A nagyok holnap, a 7/8-ért mennek a spanyolok ellen,ami nem lesz egyszerű. Elég fáradtak már a mieink.