Polish Junior Open 2019.

Egy meccs híján sikerült teljesítenünk a szombat esti céljainkat!! Füzes Daniel utolsó mérkőzésén megsérült, azonban ennek ellenére 3-2 13-11 arányban megküzdött azért a győzelemért, ezzel a 25. helyen zárta a versenyt! Jobb állóképesség, és sokkal nagyobb labdabiztonság kellene. Nóri 13. helyre érkezett a mai 3-1-s győzelmével. Fizikálisan jelentős előrelépésre lesz szüksége ahhoz, hogy stabilan az élmezőny része legyen. Az U11-s nemzetközi kategóriában Vince megnyerte a vigaszágat, így 17. helyezettként zárt. Az első meccs kivételével, mondhatni könnyűszerrel menetelt végig a mezőnyön, sajnáljuk, hogy nem láthattuk a 8 között mire lett volna képes. Sajnos Zolinak nem sikerült a bronzmeccset megnyernie. Nagyon hullámzó játékkal, 3-0 arányban alulmaradt ellenfelétől. Az előre való játékban rengeteg hibával játszott, csak úgy mint Beni, aki a 7. helyet szerezte meg. Mindkettőjüknél jellemző volt, “Miért mindig mi hibázunk? – jegyezték meg a szülők -” Azt gondolom, hogy fegyelmezettebben, és magabiztosabban kellene előrejátszani a labdát. Beni kijátszotta az idejét, 1 meccs kivételével mindegyik hosszabbításban dőlt el, ennek fényében, azt gondolom, hogy jól regenerálódott, ami jó állóképességre utal. Barni kemény játékkal, az ellenfélnek lehetőséget nem hagyva 3-0ra nyerte el a bronzmeccset. Fontos volt a szettveszteség nélküli győzelem, a betegségből adódó állóképesség hiánya miatt. Láthatóan jól teljesítette a feladatot, a körülményeket figyelembe véve Ő is elégedett lehet a saját teljesítményével ezen a versenyen! Ahogyan a lengyel díjkiosztó fogalmazott, “Queen of the 2019 Polish Junior Open” – Laskai Vanda – Szoros 3-2 arányban verte el olasz ellenfelét. Vanda mindent beleadott, hogy meglegyen a bajnoki cím, megérdemelte a győzelmet, és ezzel együtt eljuthat a British Openre, hajrá!