Két aranyérem a GJO 2016. versenyen

Chukwu Hannah (U13) az első három helyért kialakul csoport minkét mérkőzését győzelemmel zárta, ezzel megnyerte első SS versenyét.
Szabó Mercédesz (U15) vereséggel zárta a versenyt, nem sikerült legyőznie német ellenfelét, ezzel a 16. helyen végzett.
Laskai Vandának (U15) sem sikerült győzelemmel búcsúzni, egy szettet tudott fogni orosz ellenfelén, így a 14 helyet szerezte meg.
Dévald Péter (U15) és Nagy Simon (U15) egymás ellen lépett pályára az utolsó mérkőzésen, Tamás 3:0 arányban nyert, megszerezve a 11 helyet, Simi a 12 helyen végezte.
Dévald Péter (U17) egy szettet még elvett angol ellenfelétől, de a győzelmet nem sikerült megszereznie, a hatodik helyen zárta a versenyt.
Nagy Sára (U17) a nyolcadik helyet szerezte meg, sajnos ő sem tudott az utolsó mérkőzésén győzelmet szerezni holland ellenfele ellen.
Farkas Balázs (U19) 3:0-ra verte francia ellenfelét, ezzel megszerezte az első helyet. Balázs április 2-án kiöregszik az utánpótlás mezőnyből, még az Európa Bajnokságon is bizonyíthat.