C-s verseny Nyíregyházán

Szombaton a C kategória versenyzői találkoztak Nyíregyházán a D Fitness Klubban.
Az első körben mindenki hozta a kötelezőt, bár Országh Peti csak 5 szettben tudott túljutni Manoliszon, ami érződött is a következő meccsén! A 4-be jutásért nem tudta megnehezíteni Kertész Balázs dolgát! Ebben a körben már sok jó meccs volt, és születtek váratlan eredmények! A felső ágon a fiatal Rácz Gergő nem hagyott időt az első kiemelt Fitos Krisztiánnak a bemelegedésre, és gyors, pontos játékkal 3-0 arányban győzött. A másik meglepetést Détár Jani 3-0 győzelme jelentette a harmadik kiemelt Piroch Domokossal szemben. A legjobb 4 között Gergő tovább menetelt és kemény agresszív játékkal 3-1 re verte az addig remekül játszó Zékány Petit, az alsó ágon Kertész Balázs hozta 3-1 re a debreceniek csatáját Détár Janival szemben. Itt már mindenki azt hitte, ez volt a nap meccse, a két fiú mindent kiadott magából, egyikőjük sem akart veszíteni! Zékány Peti 3-0 ra hozta a bronzmeccset a fáradt Détár Jani ellen,  Mindenki azt hitte, gyors döntő lesz, de Balázs rácáfolt erre. Geri mintha már elhitte volna, hogy könnyű döntő lesz, Balázs viszont nagyon meg akarta mutatni, hogy tud ő még nyerni! 5 szettes remek meccset produkáltak, ahol a döntő szettben Balázs már 7-2-re vezetett, de Geri összekapta magát, ritmust váltott és elhozta a győzelmet. Méltó befejezése volt ez a döntő a szombati napnak !